• Kesnerka Living 01

  Výjimečné byty na exkluzivním místě

  Slyšíte absolutní ticho nebo zpěv ptáků, vidíte střechy staré Prahy s Vyšehradem nebo zeleň lesa, a přitom jste v centru Prahy… Jste doma.

  Více o projektu

 • Kesnerka Living 02

  Fantastický výhled na centrum města

  Více o lokalitě

 • Kesnerka Living 03

  Extra vysoké standardy kvality

  Více o standardech

Poslední dva byty v luxusním objektu Kesnerka

Architektura

Bezkonkurenčně moderní projekt byl navržen česko-rakouskou dvojicí architektů s ohledem na maximální komfort.

Standardy

Jednotlivé byty byly zpracovány s pečlivostí a důrazem na kvalitní materiály a technologie. Poskytují výjimečné pohodlí a naprosté soukromí pro každého rezidenta.

Lokalita

Vilový dům se nachází v žádané lokalitě Prahy 5, ve svahu navazujícím na vzrostlou zeleň parku Kesnerka.

Galerie

Prohlédněte si galerii snímků a představte si, jak báječné bydlení Vám nabízíme.

Základní informace
o výjimečné investiční příležitosti

Kesnerka Living je vilový dům, který je výjimečný moderní architekturou a špičkovým provedením. Česko-rakouská dvojice architektů spolu s investorem po pečlivém výběru lokality zpracovali projekt rezidenčního domu s šesti luxusními byty a jedním unikátním mezonetovým penthousem. Projekt je určen pro náročného klienta, který se spokojí jen s tím nejlepším.
Vilový dům levituje ve svahu parku Kesnerka a velkorysými skleněnými fasádami nabízí úžasné výhledy na Prahu a do zeleně lesa. Jednotlivé byty byly zpracovány s pečlivostí a důrazem na kvalitní materiály a technologie. Poskytují maximální pohodlí a naprosté soukromí pro každého rezidenta. Samozřejmostí jsou parkovací místa v přízemí domu a sklepní úložné prostory. V současné době je stavba dokončena a probíhají parkové úpravy na pozemku s plánovanou finalizací na podzim roku 2016.

Kesnerka Living